Kronikë e zezë

Zhduken dy vajza, njëra në Fushë-Kosovë e tjetra në Shtime

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka bërë të ditur të shtunën se në 24 orët e fundit janë zhdukur dy vajza në Kosovë, njëra nga Fushë-Kosova dhe tjetra nga Shtimja.

Një vajzë nga fshati Bresje i Fushë-Kosovës raportohet të ketë dalë nga shtëpia dhe të mos dihet për vendndodhjen e saj.