Kronikë e zezë

Arrestohen dy të dyshuar për prostitucion në Gjilan

 

Dy të dyshuar në Gjilan janë arrestuar për mundësim ose detyrim me prostitucion, ka njoftuar Policia të martën, në raportin 24-orësh.

Sipas njoftimit, një shtetas kosovar dhe një shtetase e Serbisë janë dërguar në mbajtje të hënën.