Kronikë e zezë

Dy gra të zhdukura brenda ditës në Kosovë

Foto ilustrim
 

Një grua është raportuar e zhdukur të shtunën në Mitrovicë.

Policia e Kosovës është njoftuar për zhdukjen e saj nga bashkëshorti i viktimës, i cili ka thënë se gruaja e tij ka dalë nga shtëpia në orët e hershme të së premtes dhe nuk është kthyer më.