Kronikë e zezë

Dëmtohet një lapidar në Kllokot, Policia nis hetimet

 

Një person nga Kllokoti raportoi në Policinë e Kosovës se i është dëmtuar lapidari i varrit të babait.

Siç njoftoi Policia, të hënën, rasti ka ndodhur të dielën, derisa në lidhje me rastin është njoftuar prokurorit dhe njësitet policore po merren me rastin.