Kronikë e zezë

Vdes një person në Prizren, policia nis hetimet

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Një person ka vdekur derisa ishte në një fushë në fshatin Krajk të Prizrenit, ka bërë të ditur Policia e Kosovës të martën.

Sipas njoftimit, të ndjerit i është përkeqësuar gjendja derisa ishte në fushë dhe se aty ka vdekur, kanë konstatuar mjekët.