Kronikë e zezë

Tri gra arrestohen në Prishtinë, nën dyshimin për prostitucion

 

Tri gra janë arrestuar në Prishtinë mbrëmjen e së mërkurës nën dyshimin se kanë kryer veprat penale të “mundësimit ose detyrimit në prostitucion” dhe “ofrim të lokaleve për prostitucion”.

Sipas njoftimit të Policisë në raportin 24-orësh, rasti ka ndodhur në rrugën “Ali Vitia” në kryeqytet.