Kronikë e zezë

Policia i zë në flagrancë dy persona gjatë shitblerjes së marihuanës, në bastisje i kap edhe 1.3kg

 

Dy persona janë arrestuar mbrëmjen e së mërkurës në Prizren pasi ishin zënë në flagrancë teksa bënin shitblerje të substancës narkotike, marihuanë, ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin 24-orësh.

Sipas njoftimit, gjatë bastisjes në shtëpinë e njërit prej të dyshuarve janë gjetur dhe sekuestruar edhe 1.3 kilogramë marihuanë, në paketime të ndryshme.