Kronikë e zezë

Tre të arrestuar në Skenderaj, mbushën veturën me derivate e ikën pa paguar

arrest karburant
Foto-Ilustrim: KOHA
 

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se janë arrestuar tre persona në orët e hershme të së martës në fshatin Ternavc të Skenderajit, pasi ata kishin mbushur veturën me derivate dhe kishin ikur pa paguar.

Policia ka bërë të ditur se të dyshuarit janë intervistuar dhe më pas liruar në procedurë të rregullt.