Kronikë e zezë

Arrestohen dy të dyshuar në Prishtinë për mashtrim me kriptovaluta, përfituan 500 mijë €

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Një burrë dhe një grua janë arrestuar të mërkurën në Prishtinë, nën dyshimin për mashtrim me kriptovaluta.

Sipas njoftimit të Policisë, të dyshuarit janë arrestuar pas raportimit ndaj tyre më 17 gusht.