Kronikë e zezë

Gjakovë, nëna raporton se i është zhdukur djali

 

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua ka raportuar që djali i saj është zhdukur që nga e premtja e javës së kaluar. Rasti, i cili ka ndodhur në Gjakovë, është duke u hetuar.

"Ankuesja kosovare ka informuar se djali i saj, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policisë.