Kronikë e zezë

Pesë të dehur rrihen mes vete në Pejë, arrestohen

 

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në orët e hershme të së martës, pesë persona nën ndikim të alkoolit dyshohet se janë rrahur mes vete.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.