Kronikë e zezë

U alarmua për bombë në Portin e Durrësit, në valixhe gjenden veshmbathje

 

Në një valixhe që u alarmua se kishte bombë në Portin e Durrësit, u gjetën veshmbathje e gjësende të tjera, ka konfirmuar Drejtoria Vendore për Kufirin dhe Migracionin të enjten.

Kjo drejtori ka bërë me dije se nuk ka alarm për bombë.