Kronikë e zezë

Aksident mes një veture e një kamioni në autostradën “Ibrahim Rugova”

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Një person ka kërkuar ndihmë mjekësore si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur të enjten në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi, ka thënë për KOHËN se aksidenti ka ndodhur mes një veture dhe një kamioni në Duhël.