Kronikë e zezë

Ngacmim seksual në Prizren, i dyshuari dërgohet në mbajtje

Foto: Ilustrim
 

Policia në Prizren ka arrestuar një person për ngacmim seksual, të premten.

Në raportin 24-orësh të PK-së thuhet se i dyshuari është dërguar në Spitalin Psikiatrik pasi ka probleme mendore dhe më pas policia e ka dërguar në mbajtje.