Kronikë e zezë

Arrestohen dy të dyshuar për tentim-grabitje në një institucion mikrofinanciar në Prishtinë

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka arrestuar të premten dy të dyshuar për tentim-grabitje në një institucion mikrofinanciar në shkurt të këtij viti, në rrugën “Bahri Fazliu” në Prishtinë.

Të arrestuarit janë një 30 dhe 31 vjeçar.