Kronikë e zezë

Vrasje në tentativë në Prishtinë

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës po heton një rast të vrasjes në tentativë në Prishtinë, ku një person ka raportuar se një i dyshuar ka shtënë me armë zjarri drejt tij, derisa ishte në veturë.

Rasti ka ndodhur të shtunën rreth orës 23:00, ku viktima së bashku me dy pasagjerë, po lëviznin me veturë, derisa një i dyshuar po ashtu me veturë, ka shtënë me armë zjarri drejt tyre dhe ka ikur në drejtim të panjohur.