Kronikë e zezë

Të miturit në Merdar i gjenden një pistoletë me dy karikatorë e pesë fishekë

Foto: KOHA
 

Policia e Kosovës ka arrestuar të hënën një të mitur në pikë kalimin kufitar në Merdar, pasi në valixhen e tij është gjetur një pistoletë me dy karikatorë dhe pesë fishekë.

Policia ka njoftuar të martën se e ka konfiskuar pistoletën e po ashtu karikatorët me fishekë.