Kronikë e zezë

Treni godet një veturë në Fushë-Kosovë

Foto: Ilustrim
 

Një person ka pësuar lëndime si pasojë e një aksidenti mes një treni dhe një veture të martën në Fushë-Kosovë.

Zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka thënë se i lënduari po merr trajtim mjekësor.