Kronikë e zezë

Arrestohen pesë persona për përfshirje në rrahje në Komoran

Foto: Ilustrim
 

Policia ka njoftuar se rreth orës 07:00 sot në Komoran ishin përfshirë në rrahje pesë persona.

Sipas Policisë në këtë rast janë përdorur shufra metali dhe se janë lënduar gjithë të përfshirët.