Kronikë e zezë

Arrestohet një 22-vjeçar për kanosje dhe fajde

 

Një 22-vjeçar u arrestua në Prishtinë për veprat penale “Kanosje” dhe “Fajde”.

Policia të enjten informoi se të dyshuarit iu sekuestruan një armë zjarri, një karikator, një thikë dhe shtatë fishekë.