Kronikë e zezë

Digjet një veturë në “Lagjen e Boshnjakëve”

Foto: Ilustrim
 

Një veturë është djegur në “Lagjen e Boshnjakëve” në veri të Mitrovicës në orët e para të mëngjesit të së enjtes.

Sipas njoftimit në raportin 24-orësh të Policisë, njësitet policore dhe ato të zjarrfikësve iu janë përgjigjur rastit.