Kronikë e zezë

Zhduket një 11-vjeçar në Fushë-Kosovë

 

Një djalë 11-vjeçar është raportuar i zhdukur në Fushë Kosovë. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se babai i djalit ka njoftuar për rastin të shtunën. Ai ka treguar se i biri është larguar nga shtëpia të premten rreth orës 11:00 dhe nuk di më për vendndodhjen e tij.

Policia ka nisur hetimet.