Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një person në Drenas

 

Një person është gjetur pa shenja jete në Drenas të dielën.

Sipas njoftimit, i njëjtë është dërguar në QKMF dhe nga mjeku kujdestar është konstatuar se ka vdekur.