Kronikë e zezë

Lëndohen dy persona në vendin e punës, njëri ra nga lartësia

Vdes kosovari në Graçanicë, dyshohet se ra nga një lartësi në vendin e punës
Foto: Ilustrim
 

Dy persona janë lënduar në vendin e punës, gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë. Policia e Kosovës njoftoi se një rast ka ndodhur në Rahovec, ku një person derisa ishte duke punuar, ka pësuar lëndime trupore.

Ai është dërguar në Spitalin e Gjakovës për trajtim, derisa në vendngjarje kanë dalë njësitet përkatëse dhe inspektori i Punës.