Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Pejë, dyshohet se ndihmoi në një vrasje në Tiranë

 

Policia e Kosovës ka arrestuar të martën mbrëma në Pejë një të dyshuar se kishte ndihmuar në një rast të vrasjes së një personi në Tiranë në tetor të vitit të kaluar.

Kosovari 50-vjeçar GJ. K. është arrestuar në orën 22:30 në Pejë dhe pritet të ekstradohet në Shqipëri.