Kronikë e zezë

32-vjeçarit në Prishtinë i gjenden armë, fishekë e karikatorë në veturë

Foto: Policia e Kosovës
 

Policia e Kosovës ka arrestuar në orët e para të së premtes një 32-vjeçar, të cilit në veturë i janë gjetur një armë, fishekë, karikatorë dhe një shufër metalike.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Lidhja e Pejës” në Prishtinë.