Kronikë e zezë

Arrestohet i mituri, dyshohet se shantazhoi një grua me publikim të videove

 

Një i mitur është arrestuar në Ferizaj, pasi dyshohet që përmes rrjetit social ka shantazhuar një grua me publikim të video-incizimeve.

Rasti ka ndodhur të dielën e javës së kaluar në Ferizaj dhe është duke u trajtuar si shantazh.