Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një i moshuar në Vushtrri, ende s’është identifikuar

 

Një person është gjetur i vdekur të martën në fshatin Vërnicë të Vushtrrisë, njoftoi për KOHËN zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

Ai njoftoi se trupi i pajetë s’është identifikuar, por është i gjinisë mashkullore dhe i moshës së shtyrë.