Kronikë e zezë

Zhduket një person në Pejë

Foto: Ilustrim
 

Një person është raportuar i zhdukur në Pejë.

Ankuesi i ka thënë policisë se axha i tij ishte larguar nga shtëpisë dhe nuk është kthyer.