Kronikë e zezë

Dy gra gjenden të vdekura në banesat e tyre në Prishtinë dhe Gjilan

Foto ilustrim
 

Dy gra janë gjetur pa shenja jete të shtunën në banesat e tyre në Hajvali të Prishtinës dhe në Gjilan.

Policia ka njoftuar të dielën se të dyja rastet janë cilësuar si “hetim i vdekjes”.