Kronikë e zezë

Policia për plagosjen e dy personave në veri: U gjetën 31 gëzhoja të armës

Foto ilustrim
 

Policia ka dhënë detaje të reja për plagosjen e dy personave në orët e para të së shtunës në veri të Mitrovicës.

Në raportin e saj 24-orësh, PK-ja ka njoftuar të dielën se si prova materiale në vend të ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar 31 gëzhoja të armës së zjarrit.