Kronikë e zezë

Vetëdorëzohet i dyshuari për tentimvrasjen në Ferizaj

 

Të premten pasdite Policia ka arritur ta identifikojë dhe arrestojë të dyshuarin për vrasje në tentativë në Ferizaj.

Të enjten mbrëma në rrugën "Tahir Meha" në Ferizaj ishte raportuar rastin.