Kronikë e zezë

Zhduket një grua në Malishevë

Foto ilustrim
 

Një grua është raportuar e zhdukur nga të afërmit e saj në Malishevë, ka njoftuar të hënën Policia.

Siç bëhet e ditur në raport, viktima ka dalë nga shtëpia që nga pasditja e së shtunës dhe nuk dihet vendndodhja e saj.