Kronikë e zezë

Dyshohet se u hodh nga ballkoni i shtëpisë, vdiq një person në Pejë

Foto ilustrim
 

Një person ka vdekur pasi dyshohet se është hedhur nga ballkoni i katit të dytë të shtëpisë së tij të premten në fshatin Rashiq të Pejës.

Siç ka bërë të ditur Policia të shtunën, dyshimet se është hedhur nga lartësia i kanë shprehur bashkëshortja, djali dhe një kushëri i viktimës, të cilët kanë thënë se kohëve të fundit ka vuajtur nga depresioni.