Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një burrë në Prizren

 

Një burrë është gjetur i vdekur në fshatin Novoselan të Prizrenit.

Trupi i viktimës është dërguar për obduksion dhe Policia po e heton rastin.