Kronikë e zezë

Gjendet një i vdekur në Pejë, pranë tij edhe një revole

 

Pasditen e së enjtes në Pejë është gjetur një burrë i vdekur.

Policia ka gjetur edhe një revole dhe një gëzhojë në shtëpinë ku është gjetur viktima.