Kronikë e zezë

Policia jep detaje për vrasjen në Prizren, i dyshuari në arrati

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me vrasjen që ka ndodhur të dielën në Prizren.

Sipas raportit të Policisë dyshohet se vrasja ka ndodhur pas një mosmarrëveshjeje që kanë pasur mes vete viktima dhe i dyshuari.