Kronikë e zezë

Telefonoi rrejshëm Policinë për vrasje, arrestohet i dyshuari në Gjakovë

Foto ilustrim: KOHA
 

Një person është arrestuar nën dyshimin se ka telefonuar dhe ka raportuar rrejshëm për vrasje në fshatin Ramoc të Gjakovës.

Drejtori rajonal i Policisë në Gjakovë, Lumni Graishta, ka thënë për KOHËN se i dyshuari në momentin e raportimit nuk ka pranuar të identifikohet.