Kronikë e zezë

Shtetasi i Kosovës dhe i Liberisë kapen duke kaluar kufirin me dokumente false

Foto: Ilustrim
 

Një shtetas i Liberisë dhe një nga Kosova janë arrestuar të hënën pasi kanë tentuar të kalojnë kufirin e Shqipërisë me dokumente false.

Euroneës ka raportuar se të arrestuarit janë S.K., 32-vjeçar banues në Poloni dhe B.M., 34-vjeçar nga Kosova.