Kronikë e zezë

Pesë të dyshuar arrestohen për grabitje dhe vjedhje të rëndë në Viti

Foto ilustrim
 

Pesë persona janë arrestuar të hënën në Viti, nën dyshimin për grabitje dhe vjedhje të rëndë.

Policia ka njoftuar se pas një hetimi disamujor është arritur që të hënën të lokalizohen pesë të dyshuarit: 19 vjeçari G.S., 23-vjeçari M.M., 22-vjeçari Z.M.,, 21-vjeçari A.M., dhe 22-vjeçari M.B.