Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një 18-vjeçar në Deçan

 

Një 18-vjeçar është gjetur i shtrirë në oborrin e tij pa shenja jete në fshatin Llukë të Deçanit të martën.

Policia, që ka konfirmuar rastin, dhe ekipet mjekësore me të dalë në vendngjarje kanë konstatuar vdekjen e tij.