Kronikë e zezë

Gruaja nga Vitia raporton djalin, thotë se me bashkëshortin përjetojnë dhunë në vazhdimësi

Foto ilustrim
 

Një grua ka raportuar të shtunën në Viti se është sulmuar verbalisht nga djali i saj.

Policia ka bërë të ditur të dielën se sipas ankueses, ajo dhe bashkëshorti i saj në vazhdimësi përjetojnë dhunë nga i dyshuari.