Kronikë

Rrah prindërit dhe bashkërshorten e tij, arrestohet një burrë në Gjakovë

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se ka arrestuar një burrë në Gjakovë më 5 dhjetor me dyshimin se ka rrahur prindërit dhe bashkëshorten e tij.

“Më 05.12.2018 është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj prindërve dhe bashkëshortes së tij”, thotë PK, transmeton Koha.net.