Kronikë

Rrah bashkëshorten dhe të bijën e tij, arrestohet

Foto: Ilustrim
 

Në Malishevë është arrestuar një burrë me dyshimin se ka rrahur bashkëshorten dhe të bijën e tij, bën të ditur Policia e Kosovës.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 19:30, me ç’rast viktimat kanë marrë trajtim mjekësor, transmeton Koha.net.