Kronikë

Katër të lënduar në një aksident trafiku në Skenderaj

 

Katër persona kanë mbetur të lënduar në një aksident trafiku në Skenderaj që ka ndodhur dje në Skenderaj rreth orës 11:30.

“Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes dy veturave. Si pasoj e aksidentit përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar dy vozitësit e veturave dhe dy pasagjer gjithsejtë tre meshkuj K-Shqiptar dhe një femër K/Shqiptare”, thotë PK, transmeton Koha.net.