Kronikë

Tre të lënduar në një aksident trafiku në Prizren

Foto: Koha / ilustrim
 

Në fshatin Korish të Prizrenit dje ka ndodhur një aksident trafiku me ç’rast tre persona kanë mbetur të lënduar.

Policia konfirmon se rasti ka ndodhur rreth orës 09:45, dhe janë lënduar dy burra e një grua, transmeton Koha.net.