Kronikë

Vritet një 25-vjeçar shqiptar në Gjermani

 

Një ngjarje e rëndë është raportuar në Gjermani. Mësohet se një 25-vjeçar nga Delvina është vrarë me thikë nga një shtetas afrikan.

Vrasja ka ndodhur para pak ditësh dhe 25-vjeçari shqiptar që mbeti viktimë është Ridjan Myftari, i cili ishte emigrant prej pak muajsh në Gjermani.