Kronikë

Arrestohet pasi u kap në flagrancë duke vjedhur në një shtëpi në Komoran

Arrestohet pasi u kap në flagrancë duke vjedhur në një shtëpi në Komoran
Foto: Ilustrim

Në Komoran, Gllogoc, është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që është zënë në flagrancë duke vjedhur në shtëpinë e viktimës mashkull K-Shqiptar.

Në raportin 24 orësh, thuhet se gjatë kontrollimit iu ka gjetur dhe konfiskuar një sasi e substancave të dyshuara narkotike.