Kronikë

Treni shkel për vdekje 51 vjeçarin në Pejë

 

Një 51 vjeçar ka vdekur gjatë ditës së sotme në Pejë pasi është shkelur nga treni, ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes një komunikate për media.

Policia e Kosovës, përkatësisht Drejtoria Rajonale e Policisë Pejë, me datë 01.03.2019 rreth orës 05:42 është informuar për një rast i cili ka ndodhur në Pejë, në mes të një këmbësori dhe trenit të udhëtareve, transmeton Koha.net.