Kronikë

Në Ferizaj tentohet të rrëmbehet një vajzë

Në Ferizaj tentohet të rrëmbehet një vajzë
Foto: Ilustrim
 

Në fshatin Bibaj të Ferizajt më 3 mars rreth orës 16:50 është tentuar që të rrëmbehet një vajzë, nga një i panjohur, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media.

“Viktima femër K/Shqiptare ka njoftuar se një i dyshuar mashkull i panjohur ka tentuar me forcë ta futë në veturën e tij. Viktima ka rezistuar dhe ka arritur të largohet nga vendi i ngjarjes, kurse i dyshuari është larguar në drejtim të panjohur”, thuhet në komunikatë, transmeton Koha.net.